هتل های منطقه بلک آنتالیا (قسمت سوم)

هتل های منطقه بلک آنتالیا (قسمت سوم)

بلک یکی از نواحی در استان آنتالیا ترکیه است و یکی از مناطق اصلی در صنعت گردشگری ترکیه است چرا که بیش از سی هتل چهار ستاره و پنج ستاره و بسیاری از مراکز امکانات اقامتی، خدمات گردشگری و سرگرمی آنتالیا در این منطقه قرار دارند. در ادامه با دیباگشت همراه باشید تا با هم به معرفی و مقایسه برخی از این هتل‌ها بپردازیم.

چهارشنبه 9 مرداد 1398
4144

پورت نیچر | Port nature luxury resort

پورت نیچر هتل لوکس و زیبا در ساحل دریای مدیترانه است.
این هتل در فضایی به وسعت ۵۰ هزار مترمربع بر کرانه دریا و در کنار درختان انبوه بنا شده و همین امر باعث شده پورت نریچر در زمره یکی از زیباترین هتل های خوش منظره منطقه محسوب شود.
هتل دارای ۶۱۲ اتاق لوکس که همه اتاق ها دارای بالکن هستند می باشد.
در این هتل رستوران های متعددی فعالیت می کنند که در این رستوران‌ها انواع غذاهای بین المللی عرضه می گردد.

هتل 5 ستاره پورت نیچر آنتالیاهتل پورت نیچر بلک آنتالیااتاقهای هتل 5 ستاره پورت نیچر آنتالیااستخر هتل پورت نیچر آنتالیالابی هتل پورت نیچر بلک آنتالیااتاق هتل لوکس پورت نیچر آتالیا ترکیههتل لوکس پورت نیچر آنتالیارستوران هتل 5 ستاره پورت نیچر آنتالیارستوران هتل پورت نیچر

هتل ویاژ بلک | Voyage Belek

هتل ویاژ بلک هتل و استراحتگاهی زیبا در منطقه بلک بر کرانه دریای مدیترانه است این هتل مکان مناسبی برای تعطیلات گذرانی آن دسته از افراد و خانواده هایی است که به بازی گلف علاقه مندند.
ویاژ بلک در فضایی به وسعت بیش از ۹۳ هزار مترمربع در میان انبوه درختان کاج بنا شده است.
این هتل دارای یک ساختمان اصلی دو ساختمان جانبی چند عمارت ییلاقی یک طبقه بانگلو و ویلاهای تازه ساخت دلوکس است طراحی این ساختمان‌ها به شیوه‌ای مدرن انجام شده است.

هتل ویاژ بلکهتل 5 ستاره ویاژ بلکهتل لوکس ویاژ بلکنمایی از هتل لوکس ویاژ بلکاتاق هتل لوکس ویاژ بلکهتل ویاژ بلک آنتالیاهتل ویاژ بلکهتل 5 ستاره ویاژ بلکپارک آبی هتل ویاژ آنتالیافضای بیرونی هتل ویاژ بلکرستوران هتل ویاژ بلکهتل لوکس ویاژ بلکهتل ویاژ بلک در شب

هتل مایا ورلد | Maya World Belek

هتل مایا ورلد بلک دارای دو استخر روباز یک استخر سرپوشیده و یک رستوران است در مکان های عمومی هتل وای فای رایگان عرضه می شود و پارکینگ هتل نیز برای مهمانان رایگان خواهد بود. ویژگی های اتاق ها کلیه ۲۰۰ اتاق هتل دارای امکاناتی برای راحتی بیشتر مهمانان هستند.
مانند کاناپه میزغذاخوری وای فای رایگان تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای بالکن نشیمن و....

هتل 5 ستاره مایا ورلد بلکپارک آبی و استخر مایا ورلد بلکهتل مایا ورلد آنتالیااستخر سرپوشیده هتل مایا ورلد آنتالیااستخر روباز هتل مایا ورلد بلکهتل 5 ستاره لوکس مایا ورلد بلکنمای هتل 5 ستاره مایا ورلد آنتالیاهتل مایا ورلد در منطقه بلک آنتالیا

هتل آکرا|Akra Hotel

هتل لوکس و مجلل ۵ ستاره آکرا با ساحل اختصاصی و استخر آبگرم روباز و خدمات ALL INCLUSIVE در مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است.
هتل آکرا رستورانها و کافه های متعددی دارد که در آنها مواد غذایی ارگانیک غذاهای ترکی و طیف وسیعی از تنقلات در دسترس هستند.
پارکینگ رایگان در محوطه هتل موجود می باشد.

نمای بیرونی هتل آکرا آنتالیااتاق های هتل آکرا بلک آنتالیااتاقهای هتل لوکس آکرا آنتالیااستخر روباز هتل آکرا آنتالیاهتل 5 ستاره آکرا آنتالیااستخر هتل آکرا بلک آنتالیاهتل 5 ستاره آکرا در منطقه بلک آنتالیاهتل آکرا آنتالیاهتل 5 ستاره لوکس آکرا آنتالیاهتل لوکس آکرا آنتالیاهتل آکرا بلک آنتالیاهتل لوکس آکرا آنتالیا

هتل تایتانیک مردان | Titanic Mardan Palace

هتل تایتانیک مردان آنتالیا در سال ۲۰۰۹ در منطقه لارا شهر آنتالیا افتتاح و در سال ۲۰۱۹ به کل بازسازی شد.
این هتل دارای ۵۶۰ اتاق می باشد و برای ساخت ساحل اختصاصی آن بیش از ۹ هزار تن شن و ماسه مرغوب از کشور مصر به کار گرفته شده است این هتل مجلل دارای یکی از بزرگترین استخر های قاره اروپا است و به همراه ۸ رستوران منوی سفارشی، استخر فضای باز آن دارای یک آکواریوم و فواره در مرکز آن می باشد.
یک محوطه نیز مخصوص شناگران ای است که به شیرجه و غواصی علاقه دارند و می‌توانند در محیط کنترل شده همراه با ماهیان زیبا شنا کنند.

هتل تایتانیک مردانهتل 5 ستاره تایتانیک مردانهتل لوکس تایتانیک مردان آنتالیااستخر هتل تایتانیک مردان آنتالیانمای هتل تایتانیک مردان آنتالیاهتل 5 ستاره لوکس تایتانیک مردانهتل تایتانیک مردان منطقه بلک آنتالیااستخر روباز هتل تایتانیک مردان آنتالیاهتل لوکس تایتانیک مردان بلکاتاق های هتل 5 ستاره تایتانیک بلک

نظر بدهید